تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


مشاهیر لُر:استاد محمد حسین آریا لُرستانی  

محمد حسين آریا لُرستانی(زاده 1315 در خرم آباد و  وفات یافته 1390) نویسنده و مترجم بزرگ حوزه تاریخ و تمدن .استاد محمد حسين آریا لُرستانی در کنار ترجمه آثار بزرگ مربوط به جهان و ایران به دلیل تعلق  خاطر زیاد به هویت قومی خود به ترجمه آثار ی که در مورد تاریخ و فرهنگ لُرستان به رشته تحریر درآمده بود پرداخت  و آثاری نظیر "کوچ‌نشینان لُرستان تالیف اینگه دمانت مورتنسن" و "سفرنامه‌ی لُرستان و خوزستان تالیف  بارون دوبد" را  منتشر کرد.

ادامه مطلب  

گزارش برنامه قلعه بابک به تاریخ ۹۵/۸/۲۱  

سلام به همه همنوردان عزیز وخسته نباشید به شرکت کنندگان:
گزارش برنامه قلعه بابک به تاریخ ۹۵/۸/۲۱
روز جمعه ، حرکت ساعت ۶ صبح از دفتر همراه ۳۳ نفر، با یک دستگاه مینی بوس و۳ دستگاه سواری به طرف کلیبر ودر ساعت ۱۰/ ۴۵ حرکت کوهپیمایی را به طرف قلعه بابک شروع و در ساعت ۱۳/۴۵ به قلعه رسیدیم و برگشت از طرف جنگل وساعت رسیدن به مینی بوس۱۶/۳۰ و اتمام برنامه.
شرکت کنندگان /اقایان وخانمها
۱-حاج صمد احمدی نژاد (سرقدم)۲-سعید سالم دل (نفر اخر)۳-سمیرا ذونی۴-مهدی مهر

ادامه مطلب  

خلاصه كتاب نظريه هاي رسانه ، نويسنده : سيد محمد مهدي زاده  

معرفی كتاب:
عنوان كتاب : نظریه‌های رسانه،‌ اندیشه‌های رایج و دیدگاه‌های انتقادی
نویسنده: آقای سید محمد مهدی زاده
ناشر: همشهری
تاریخ نشر: چاپ اول 1389
تعداد صفحه: 337
شمارگان: 1500نسخه
این كتاب شامل مقدمه و 11فصل  می‌باشد كه این فصل‌ها عبارتست: از
1-   چیستی نظریه: تعریف، نقش و اهمیت
2-   نظریة ارتباطات و تحول تاریخی: رسانه و مدرنیته
3-   نظریة اجتماعی – رفتاری: كاركردها و آثار پیام‌های ارتباطی
4-   نظریة هنجاری رسانه
5-   نظریة ساختارگرایی و نشانه

ادامه مطلب  

مجله ي مرتبط با رشته ي مهندسي  

فصلنامه بین المللی مهندسی عمران International Journal of Civil Engineering رتبه علمی: علمی - پژوهشی (فنی مهندسی)دوره انتشار: فصلنامه ISSN: 1735-0522 زبان: انگلیسی صاحب امتیاز: دانشگاه علم و صنعت ایران سردبیر: دكتر محمد حسن بازیار هیئت تحریریه: محمد حسن بازیار، شهریار افندی زاده، باری كلارك، ابراهیم جباری، محمد كاظم جعفری، استون مك كیب، علیرضا رهایی، فیاض رحیم زاده روفوئی، محمد رئوف، محمد حسن سبت، ایكوئو توهاتا
محل انتشار: تهران تلفن: 77240273 (021) نمابر: 77240276 (021) نشانی: ت

ادامه مطلب  

شروعي دوباره  

بسم الله الرحمن الرحیم
صلی الله علی الباكین علی الحسين ع....سلام خدا بر گریه كنندگان حسين ع
من دوباره برگشتم..دلم میخواست حاجت اصلیمو میگرفتم و می اومدم اما خب صلاح خدا این بود كه تا الان ازدواجم جور نشه..
نمیدونم دوستانم كجا هستن الهه، فرزانه، رقیه و....امیدوارم هرجا هستید خوش باشید و شما تك تك اتون ازدواج كرده باشید...ان شاالله.
خداروشكر زیارت امام حسين ع نصیبم شد رفتم و اومدم و هفته دیگه هم محرمه...
این وبلاگ را ب احترام حضرت زهرا س ایجاد كردم.

ادامه مطلب  

اتفاقات و واقعه روز عاشورا به روایت عکس  

اتفاقات و واقعه روز عاشورا به روایت عکس
وقتی در این 10 روز از محرم قرار می گیریم ماتم و عزای حسينی تمام کشور را فرا می گیرد تا قیام امام حسين و حماسه عاشورا را تا ابد زنده نگه دارد. قیام حضرت امام حسين (ع) از روز خودداری از بیعت با یزید تا روز عاشورا ۱۷۵ روز طول كشید.
قیام سالار شهیدان از مدینه آغاز و به كربلا ختم شد. این قیام یك هفته در مدینه، ۴ ماه و ۱۰ روز در مكه، ۲۳ روز بین راه مكه تا كربلا (از دوم محرم تا دهم محرم) به طول انجامید.ورود امام حسين

ادامه مطلب  

به گرمای عشق ...  

اربعین حسينی امسال نشان داد گرمای عشق به حسين در سراسر وجود مردم بادافشان ریشه دوانیده به طوری که سرمای کم سابقه ی این روز هم نتوانست جلوی همت و غیرت بادافشانی ها بایستد و فقط می توان گفت آفرین به این همت و آفرین به این شور حسينی جوانان بادافشان.
 
دانلود کلیپی کوتاه از هیئت قمر بنی هاشم بادافشان در امام زاده قاسم
 
دل را اگر از حسين بگیرم چه کنم
بی عشق حسين اگر بمیرم چه کنم
فردا که کسی را به کسی کاری نیست
دامان حسين اگر نگیرم چه کنم

ادامه مطلب  

انتخاب  

انتخاب از اینکه  ما در چه اقلیمی یا از چه پدر ومادری زاده شده ایم تقصیر ما نیست .گاهی حتی دست نیافتن به قله های ترقی هم مهم نیست اما اینکه تا چه حد از نظر روحی ماضعیف هستیم بدون شک مقصر خود مائیم .البته هنگامی که به یک درک درست از ضعف های روحی رسیده باشیم 

ادامه مطلب  

«خشونت» زاده افول صمیمیت در جامعه  

معاون اجتماعی ناجا ضمن تشریح علل و آثار وقوع خشونت در جامعه، یکی از علل خشونت را «بی‌احساسی روانی» خواند و تاکید کرد: افراد فاقد احساس صمیمیت و افراد نابرخوردار از عاطفه مثبت ، استعداد و آمادگی بیش تری برای دست یازیدن به کنش های خشونت آمیز دارند.
به گزارش ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی در یادداشتی به ایسنا درباره ریشه‌یابی علل بروز خشونت در جامعه که پرسش مهر رییس جمهوری بود، نوشت:«
۱.میزان شیوع و نرخ وقوع خشونت، اعم از خشونت بین فردی و نزاع

ادامه مطلب  

۱۹آبان سالگرد اعدام دکتر حسین فاطمی  

 
۱۹آبان سالگرد اعدام  دکتر حسين فاطمی است یادش گرامی و پاینده ... «من از مرگ ابایی ندارم. آن هم، چنین مرگ پرافتخاری. من می‌میرم تا نسل جوان ایران از مرگ من عبرت گرفته و با خون خود از وطنش دفاع كند و نگذارد جاسوسان اجنبی براین كشور حكومت نمایند. من درهای سفارت انگلستان را بستم، غافل از آنكه تا دربار هست، انگلستان سفارت نیاز ندارد!»
دکتر فاطمی قبل از اعدام گفته بوده : ما سه سال در این کشور حکومت کردیم و یک نفر از مخالفان خود را نکشتیم برای آنکه م

ادامه مطلب  

خواباي پريشون  

خوابام پریشونه! همش رسولو با كسی میبینم... چشم هامو باز میكنم میبینم هوا كم كم داره روشن میشه و رسول غرق خوابه!!!حتی وقتی نگاهش میكنم ازش تنفر دارم بابت این خواب های پریشونی كه همیشه توش نقش اولو بازی میكنه!انگار كه اون مقصره خوابای منه! انگار من زاده شدم واسه همین تنفرهای الكی و دوس داشتن های مسخره ی بعدش

ادامه مطلب  

با حسین ....  

از حسين هرگز نباید گشت جدابا حسين همراه و همراز تا خداهر که همراه حسين گشت در کویرکشته میگردد یا که میگردد اسیرهر که جان داد جان ستانش هست خدایطائر جان را به جانانش رِسانَد چون همایآنکه گشت در دست دژخیمان اسیرزنده است نامش ، ندارد مرگ و میرهر که چون ما چنگ زَنَد بر زندگیننگ بر او باد و به من در بندگیهر که با دژخیم و دیو کرد زندگیبا حسين نیست سهم اوست شرمندگی

ادامه مطلب  

مشاهیر لُر:نسرین مقانلو  

نسرین مقانلو (زاده ۱ تیر۱۳۴۷ در تهران) بازیگر لُرتبار ایرانی است .وی فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد.

ادامه مطلب  

گذشته ، حال و آینده  

هر چه بود گذشت .
شاید واقعا لازم نباشد تا این اندازه خود را درگیر گذشته ای کنیم که در خیلی از حوادثش ذره ای نیز مقصر نبوده ایم . 
و اگر بوده ایم نیز نباید از یاد ببریم که تاوانش را در همان زمان داده ایم و دیگر ضرورتی ندارد حالمان را ، یعنی تنها زمان زنده و واقعی مان برای زندگی را آشفته نماییم . 
گذشته ، حال و آینده .
سه مقطع زمانی که به واقع تنها یکی از آنها برایمان کارساز است . 
گذشته و آینده مقاطع زمانی هستند که هر کدامشان به نوعی دور از واقع اند

ادامه مطلب  

مشاهیر لُر:حمید رضا حاج بابایی  

حمیدرضا حاجی بابایی سیاستمدار اصولگرا (زاده ۱۳۳۸، مریانج) نمایندهٔ دوره پنجم ، ششم ، هفتم ، هشتم و دهم مجلس شورای اسلامی است. مریانج یکی از شهرهای تابعه شهرستان همدان است که در ۶ کیلومتری جاده همدان-کرمانشاه و در دامنه‌های الوند واقع است. لهجه مردم این شهر لُری است که به لُری مرگانه‌ای معروف است و با لُری رایج در نهاوند،تویسرکان و ملایر نزدیکی بسیار زیادی دارد.

ادامه مطلب  

 

برو ای دختر پالانِ محبت بر دوش ..دیده بر دیده من مَفکَن و نازم مفروش ..من دگر سیرم سیر ..به خدا سیرم از آن عشق دو پهلوی تو پست ..تف بر آن دامن پستی که تو را پروردست ..کم بگو جای تو کو..؟مال تو کو..؟بنده زر …کهنه رقاصه وحشی صفت زنگیِ خر ..گر طلا نیست مرا تخمِ طلامَردم من ..زاده رنجم و پرورده دامان شرف ..دل من چون دل تو صحنه دلقک ها نیست ..دل من مأمن صد شور و بسی فریادست ..جَرسش قافله زنده دلان ..تپش طبل ستم کوفتگان ..تِک تِکِ ساعتِ پایانِ شبِ دیدارست ..دل به م

ادامه مطلب  

تصویرگاه دویست وچهل و هفت  

و من آنقدر تو را دوست می دارمکه نمی دانم کدام کلمهسرآغازِ آفرینشِ آدمی ست.
فقط می دانم دنیا خوب استدنیااز هر فاصله که هست،هست...!و فهم دارد،و فرصتِ شفاست.
دنیاما را به دنیا آورده استتا ما هر کدامدنیای خود را داشته باشیم،و منشب هابه دنیا فکر می کنمو به آدمی،و به درد،و به شفا.
و شفاراه ها دارد دور،و دنیامنزل ها دارد نزدیک،و ما نزدیک به همین دورهای نامعلوم زاده می شویمو ما دور از همین نزدیک های آشنا می میریم.
درد دارم باز امشبِ هر سپیده دماز اولِ

ادامه مطلب  

عوارض شکستن قولنج چیست؟  

 

 

محقق طب اسلامی گفت: مردم عادت دارند با فشار به انگشتان دست یا حرکات سریع گردن یا فشار پا بر روی ستون فقرات کمری، باعث ایجاد صداها شوند و به عبارتی قولنج آن را رفع کنند و با این حرکت، نوعی احساس راحتی به آنها دست می‌دهد.به گزارش ایسنا، دکتر مریم نواب‌زاده اظهار کرد: وارد آمدن نیروی کششی بین سطوح مفصل سبب افزایش حجم آن و کاهش فشار مایعی می‌شود که درون مفصل است و این کاهش به خروج گاز درون مفصل و ایجاد حباب می‌انجامد.وی افزود: وارد آوردن فشا

ادامه مطلب  

زندگی نامه محمدعلی کلی  

زندگی نامه محمدعلی کلی:
محمد علی (به انگلیسی: Muhammad Ali) با نام قبلی کاسیوس مارسلوس کِلِی، جونیور (به انگلیسی: Cassius Marcellus Clay, Jr.) (زاده ۱۷ ژانویه ۱۹۴۲ کنتاکی – درگذشتهٔ ۳ ژوئن ۲۰۱۶ لویی ویل، کنتاکی، ایالات متحده)، بوکسور حرفه‌ای سنگین‌وزن اهل آمریکا بود که به عنوان برترین مشت‌زن تاریخ بوکس در این وزن شناخته می‌شود. شایان ذکر است که نام این بوکسور محمد و نام خانوادگیش علی بود، ولی در ایران با نام محمدعلی کلِی مشهور و شناخته شده است.

ادامه مطلب  

هشتم آبان روز نوجوان مصادف با روز شهادت شهید محمد حسین فهمیده و بسیج دانش آموزی  

 
حسين فهمیده در شانزدهم اردیبهشت ۱۳۴۶ در روستای سراجه قم زاده شد. در سال ۱۳۵۲ به دبستان «روحانی» قم (نام قبلی: کریمی) وارد شد و از مهرماه سال ۱۳۵۶ تحصیلاتش را در مدرسه راهنمایی حافظ در شهر قم ادامه داد. سپس همراه خانواده‌اش به کرج مهاجرت کرد و از مهرماه ۱۳۵۸ در مدرسه خیابانی مشغول به تحصیل شد.
پخش اعلامیه‌های سید روح‌الله خمینی در سال‌های ۱۳۵۶ و ۱۳۵۷ در سن حدود ده تا یازده سالگی؛ دیدار خمینی در بازگشت به ایران، شرکت در تظاهرات انقلاب ا

ادامه مطلب  

زندگینامه امام سجاد(ع)  

زندگینامه امام زین العابدین (ع)نام: على بن الحسين .كنیه: ابوالحسن و ابومحمد.القاب: زین العابدین، سید الساجدین، سجّاد، زكىّ، امین و ذوالثفنات.به خاطر عبادت زیاد و سجده‏ هاى طولانىِ امام زین العابدین (ع)، پینه ه‏اى در پیشانى‏اش بسته بود. از این رو، به وى «ذوالثفنات» لقب دادند.منصب: معصوم ششم و امام چهارم شیعیان.تاریخ ولادت: نیمه جمادى الثانى سال 38.در مورد تاریخ ولادت آن حضرت، اختلاف است. غیر از تاریخ مزبور، مورخان روز و ماه ولادت آن حضرت را، پ

ادامه مطلب  

چشمانم همیشه اشک می بارم  

زچشمانم همیشه اشک می بارم
ازآن دلتنگیا ست میگم که باشداین اقرارم
درون کودکیم هستم شب وروز م
جدا از من نمیشه طرز اقرارم
چرا روز اول غم زاده شد با من
پس از عمری در این قصه گرفتارم
خدایا این چه راز و سر نوشتی بود
بر این اندوه و غمها هست پیکار م
نمی دانم خداوند ا ببخشا یم
اگر چیزی زبانم گفت پشیمانم در کارم
اگر با گفتن شعری دلم آ رام می گیرد 
چه ایرداست که  در شعر هست اسرار م
چه میگوئی بیا ای بیک دگر بس کن
نمی دانی که در قلبم هزاران درد ها دارم

ادامه مطلب  

اربعین  

هنوز و تا همیشه، این داغ تازه است
چهل روز از آن واقعه می گذرد. هنوز هم دل آسمان پر از اشک و سَرِ زمین به زیر است. هنوز هم خورشید، سرخ فام و صحرای کربلا شرمسار است. هنوز هم داغ حسين(ع) جان سوز است. عاشورا چنان صحنه هستی را دگرگون ساخت که گویی آثار قیامت بر اندامش هویداست و حسين و یارانش چنان بر تارک تاریخ درخشیدند و جاودانه شدند که هیچ گاه غبار زمان بر روی آزادگی و جسارتشان نخواهد نشست.
چگونه می توان عزت حسين(ع) را در عاشورا از یاد برد؟! چگونه می توا

ادامه مطلب  

تشیع پیکر شهید مدافع حرم حسین حریری  

پیکر شهید حسين هریری تشییع شد

پیکر تخریب‌چی شهید حسين هریری همراه با اجتماع عظیم عزاداران اربعین حسينی در مشهد تشییع شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع)، پیکر مطهر تخریب‌چی شهید حسين هریری بر روی دستان مردم عزادار حسينی مشهد مقدس تشییع ‌شد.
 
پیکر شهید حسين هریری توسط خیل عظیم اجتماع عزاداران حسينی به سمت حرم مطهر رضوی تشییع و پس از طواف در این حرم نورباران در گلزار شهدای بهشت رضا (ع)

ادامه مطلب  

سکوت  

به كسى كه با تو هر شب
همه شوق گفت و گو بود
 
چه رسیده است
كه امشب
سر گفت و گو ندارد...
 
حسين منزوى
تلفن را قطع کردم نگاهم در اتاق خیره ماند چشمان را بستم ای کاش لااقل تا فردا نیازی نبود پلک هایم را باز کنم پسرم دستهای کوچکش را بین ابروهایم فشار میداد دائم تکرار می کرد اخماتو باز کن و مثل من ادامه می داد دیگه نبینم اخم کنیا... 
خنده ام گرفت ساعت شهادت می داد نیم ساعت است تلفن را قطع کرده ام حس بلند شدن نداشتم تمام توانم را جمع کردم ،چیزی به آمدنت نما

ادامه مطلب  

خیر جوان و کار آفرین نودانی به برنامه زنده تلویزیونی صبح دلگشا فارس دعوت شد.  

مهندس حمید علامه زاده خیر جوان و کار آفرین نودانی به برنامه زنده تلویزیونی صبح دلگشا دعوت شد.

ادامه مطلب  

371  

می توانم اگر نبودی 
تنها قدم بزنم ،می توانم بنشینم پشت پنجره ساعت ها بیرون را تماشا کنم ومنتظر تو نباشم...می توانم رمان های عاشقانه بخوانم و منتظر بمانم عشاق صادقانه بهم برسند...می توانم تلفنی به مادر بزنمبعد از صدای بـوق آزادنفسم بگیرداما نمیرم...حالم اما،،اصلا خوب نیست...
 
از : امیرمحمد مصطفی زاده

ادامه مطلب  

برای زادروز ایرج بسطامی  

 
استاد ایرج بسطامی زاده ۱ آذر ۱۳۳۶ بم از خوانندگان برجسته موسیقی سنتی و از شاگردان محمدرضا شجریان بود که پس از پیگیری آواز نزد او با پرویز مشکاتیان آشنا شد و اولین اثرش را با آهنگ سازی پرویز مشکاتیان به بازار عرضه کرد. تصنیف گل پونه‌ها معروف ترین اثر ایرج بسطامی است که پس از مرگش آوازه ملی یافت. از دیگر آثار معروف او می‌توان به تصنیف وطن من اشاره کرد که مربوط به آهنگی از پرویز مشکاتیان بر روی شعری از ملک الشعرا بهار است و از طرف سازمان یونسک

ادامه مطلب  

برای زادروز ایرج بسطامی  

استاد ایرج بسطامی زاده ۱ آذر ۱۳۳۶ بم از خوانندگان برجسته موسیقی سنتی و از شاگردان محمدرضا شجریان بود که پس از پیگیری آواز نزد او با پرویز مشکاتیان آشنا شد و اولین اثرش را با آهنگ سازی پرویز مشکاتیان به بازار عرضه کرد. تصنیف گل پونه‌ها معروف ترین اثر ایرج بسطامی است که پس از مرگش آوازه ملی یافت. از دیگر آثار معروف او می‌توان به تصنیف وطن من اشاره کرد که مربوط به آهنگی از پرویز مشکاتیان بر روی شعری از ملک الشعرا بهار است و از طرف سازمان یونسکو

ادامه مطلب  

دامی هوس صید من خام ندارد..  

 
دامــــــی هــــوسِ صیدِ منِ خــــام ندارد
                این شهـــــــــــرِ طمع پخته مگر دام ندارد؟
 
هیچ حـــــــــادثه ای در گذرِ دل نمی افتد
                رهــــــــــزن مگر این قافله در کام ندارد؟
 
لـب را عسلی نه ، زنخی را نه کـــه سیبی
                چشمـــــــــــــی عجبا قندکِ بادام نـدارد
 
نه عربده جوئی و نه لولی به ســـــــرِ کوی
                هشیاریِ این شهـــــــــــــر سرانجام ندارد
 
دیوانه ای آواره ی ویــــــــــــــــر

ادامه مطلب  

اربعین ؛ آموزنده ، حیات بخش و با قداست  

اربعین ؛ آموزنده ، حیات بخش و با قداست                    
اسدالله افشار
اربعین حسينی، جویبار همیشه جاری عاشورا، روز شهادت حماسه سازان و اربعین، روز زیارت مرقد عاشورا سازان است. عاشورا، خروش خون حسين(ع) است و اربعین، پژواک این فریاد ظلم شکن است. عاشورا و اربعین، نقطه ابتدا و انتهای عشق نیست؛ بلکه چله عارفانه تشیع سرخ علوی است. عاشورا تا اربعین، نقطه اوج عشق حسينی است و در این چهل روز، حسين(ع) تنها سخن محافل است تا در طول عمر انسان، بهانه بی

ادامه مطلب  

چه خوش می گفتی امروز ،فردوسی پاکزاد،،.  

چه خوش می گفتی امروز ،،،،  
چه خوش میگفتی امروز،ای فردوسی پاکزاد،،،
بااین همه مال مفتی،اگرمام دوباره ترا بزاد،،، 
شنیدم که محمود آن شه مطبخی زاده بلا،،، 
کلاه گشادبرسرت که نقره ات دادجای طلا،،، 
توهم که فتادی دنده خراسانی،بالسان تیز،،، 
رسوای دهرش بکردی ، شبکه ای چون بیز،،، 
بیاگذشته راجابنه،امروز بسی چیزابنامت،،، 
هرچه پنداری،ملک وهتل بامتل،دنیابکامت،،

ادامه مطلب  

اشعار ماه صفر 95  

غلامرضا سازگار:
دل به عشق یوسف زهرا نهاده می رویم
از نجف تا کربلا پای پیاده می رویم
یابن زهرا السلام یابن زهرا السلام
مرغ روحم پر زند در قتلگاه و علقمه
تا گذارم چهره بر خاک عزیز فاطمه
یابن زهرا السلام یابن زهرا السلام
یابن زهرا سربه کف در سرزمینت آمدم
تا شوم زوار روز اربعینت آمدم
یابن زهرا السلام یابن زهرا السلام
زائر قبر شریف یوسف زهرا شدم
همسفر با کاروان زینب کبری شدم
یابن زهرا السلام یابن زهرا السلام
کربلا یا کربلا یاکربلا یاکربلا
زینب خ

ادامه مطلب  

اربعين نوشت  

یا امام حسين من توانایى خوب و قشنگ نوشتن ندارم كه براتون اینجوری دلبری كنم ، جدمم نیستین كه به این یه ذره خون مشتركی كه با هم داریم قسمتون بدم،انقدی عم گناه كردم كه میدونم اصلا دلتون نمیخواد منو ببینین چه برسه راه بدین توی كربلا ولی به حرمت اون اشكایی كه در برابر عظمت شما هیچ هم به حساب نمیاد مارو اربعین بطلب اقا...
+خود خدا گفته از رحمتم ناامید نشین دیگه ،مگه نه؟
++شاه سلام علیك
+++طبق معمول من بی سروپا جا ماندم

ادامه مطلب  

زیارت جاماندگان از قافله ی عشق در اربعین حسینی ع  

 
مردم دل سوخته ی تهران که در حسرت جا ماندن از قافله ی عشق در کربلا می سوزند در روز اربعین حسينی ع مسیر پانزده کیلومتری میدان امام حسين تا حرم حضرت عبدالعظیم در شهر ری را در هوای بارانی با پای پیاده  پیمودند تا بتوانند نام خود را در شمار زیارت کنندگان امام حسين ع در روز اربعین ثبت نمایند چرا که در روایتی از امام هادی ع نقل است هر کس حرم حضرت هادی در ری را زیارت کند مثل کسی است که حرم امام حسين را زیارت کرده است . 

ادامه مطلب  

واکنش نمایندگان و چهره‌های سیاسی: دولت و وزیر کشور بگویند که چکاره‌اند  

سخنگوی دولت اصلاحات: خودمختاری و خود محوری در خراسان حاکم شده است
عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات در واکنش به لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد در اینستاگرام خود نوشت: آیا خراسان رضوی قصد جدایی از ایران دارد؟ به نایب رییس مجلس شورای اسلامی ایران اجازه سخنرانی ندادند.
او در مصاحبه با اصلاحات نیوز با اشاره به این موضوع اظهار داشت: راستش را بخواهید من گیج شده ام و نمی دانم این اقدامات به چه معناست، احمدی نژاد با وجود منع رهبری امروز به اسو

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام